Головна Про компанію Співробітники Послуги Ціни Публікації Запитання Контакти

Про компанію

 

Адвокатська компанія Адвокатська компанія «Якименко і Партнери» надає широкий спектр юридичних послуг фізичним і юридичним особам. Впродовж 6 років активної юридичної практики і правової допомоги вона отримала заслужену пошану і чесну ділову репутацію.


На чолі із засновником Адвокатського об'єднання «Адвокатська компанія «Якименко і Партнери» Якименко Олексієм Олексійовичем адвокати і юристи успішно ведуть справи своїх клієнтів. На рахунку колективу сотні виграних справ в судах різних інстанцій, величезна кількість грамотних юридичних консультацій і правової підтримки. А це сотні врятованих людських доль і безліч людей, що отримали шанс вирішити свої проблеми і спори з мінімальними втратами і ризиками.


Всі адвокати і юристи, що працюють у нас, мають вищу юридичну освіту, яка у поєднанні із значним практичним досвідом дозволяє гарантувати всім нашим клієнтам кваліфіковану юридичну допомогу і успішне вирішення практично будь-яких конфліктних ситуацій.


Адвокати неодноразово отримували вдячності від Союзу юристів України. А 20-річна адвокатська практика президента компанії Якименко О.О., автора окремої книги і більше 30 публікацій в спеціалізованих юридичних виданнях, неодноразово була відмічена нагородами Союзу юристів України, Всесвітньої організації юристів, Академії адвокатури України, місцевих органів влади. А в 2008 році Якименко О.О. був визнаний одним із кращих авторів загальнонаціональної правової газети «Юридичний вісник України».


Правозахисники адвокатської компанії «Якименко і Партнери» - це згуртована команда професіоналів, для яких домінуючим чинником в роботі є інтереси клієнта. Вони чітко розуміють, що лише спільними зусиллями адвокатів і юристів можливо успішно вирішити проблеми клієнта, допомогти йому знайти правильний вихід із складної ситуації. Адвокатська компанія «Якименко і Партнери» - це компетентність правозахисників, помножена на їх порядність, чесність і відповідальність, плюс абсолютна конфіденційність.


Кваліфіковані адвокати і юристи адвокатської компанії «Якименко і Партнери» мають значний практичний досвід в багатьох правових областях. В компетенції наших правозахисників юридичне консультування і ведення справ в цивільних, кримінальних, адміністративних і господарських справах, успішне представництво в судах різних інстанцій, ефективна правова допомога бізнесменам і підприємцям в захисті їх бізнесу (в т.ч. реєстрації, перереєстрації фірм, супровід угод) і багато що інше.

 

Ми пропонуємо своїм клієнтам:

 

 

Адвокатська компанія «Якименко і партнери» - Ваш надійний правовий партнер!

Послуги

Про компанію

Контакти

Лічильники
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rada.info