Головна Про компанію Співробітники Послуги Ціни Публікації Запитання Контакти

Вартість адвокатських послуг

 

Вартість адвокатських послугАдвокатська компанія «Якименко і Партнери» дотримується лояльної політики відносно гонорарів, тому вартість адвокатських послуг по кишені кожному клієнтові. Компанія пропонує широкий спектр юридичних послуг: від разових консультацій до комплексного і абонентського обслуговування. Природно, витрати на послуги юристів в таких випадках будуть різні.


Вартість адвокатських послуг може встановлюватися за кожну окрему послугу, у вигляді почасової оплати роботи адвоката, у формі абонентської плати, у вигляді фіксованої плати, а також за домовленістю сторін. Клієнтам пропонуються різні форми розрахунку, у тому числі і розстрочка платежу.


Вартість адвокатських послуг залежить від складності справи, своєчасності або несвоєчасності звернення до адвоката, терміновості надання послуг і розраховується з врахуванням можливих ризиків. В разі приховування клієнтом деяких фактів або при непередбаченому повороті справи, адвокат буде вимушений змінити хід захисту, що також може вплинути на ціну. Крім того, на неї впливають, як кваліфікація адвоката, так і його практичний досвід.


Варто відмітити, що при розгляді справи в господарському або цивільному суді всі витрати стягуються зі сторони, яка програла.
Але в будь-якому разі, успішне вирішення конфліктної ситуації виявляється значно цінніше, ніж витрати на допомогу юристів.
 

Послуги

Про компанію

Контакти

Лічильники
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rada.info